تفاوت سیسکو ۲۰۲۰ با مدارک قبلی سیسکو

احتمالا به عنوان یک علاقمند و دانشجوی قدیم سیسکو برای شما هم سوال شده که آیا من هم باید سیسکو CCNA2020 رو دوباره بخونم یا نه؟یا اینکه میزان تغییرات در چه حدی هست؟ این CCNA جدید قراره چه چیزای جدیدی به من یاد بده؟ نحوه گرفتن مدارک چه تغییری کرده؟ آیا سیسکو همونطور که شایعه شده گرفتن مدارک رو آسونتر کرده و مشکلات دانشجو رو کمتر؟

مهمترین تفاوت این هست که سیسکو یک مشکل بزرگی که سر راه دانش پژوه بوده رو رفع کرده.ویدیوی زیر رو ببینید تا با این مشکل بزرگ آشنا بشید.

دیگه لازم نیست برای خوندن هر گرایشی، یک CCNA جداگانه بخونید! کلا فقط یک CCNA هست. خب چه عالی! اما نتیجه چیه؟

نتیجه اینکه وقتی قراره به جای اون همه CCNA در مدارک قبلی، فقط و فقط یک CCNA داشته باشیم میشه حدس زد که در کتاب جدید مطالب بسیار گسترده تر و جامع تر هست. تعداد سرفصلهای سیسکو CCNA2020 که خودش شامل دو کتاب هست، بسیار متنوع و جذاب هست. در ویدیوی زیر، شرح کاملی از سرفصل ترم سیسکو براتون دادم.

اگر از من که حداقل دو دهه سیسکو درس دادم، بپرسید باید بگم خودم وقتی داشتم برای درس دادنش آماده میشدم شوکه شدم از این همه تغییر و اضافه شدن مطالب هیجان انگیز در این ترم جدید!

مساله دیگه اینه که برای اولین باره که سیسکو محدودیت پیشنیاز امتحانات و اخذ مدارکشو برداشته! دیگه برای گرفتن CCNP لازم نیست حتما CCNA داشته باشی!

این حرف به این معناست که در شکل بالا شما میتونید مستقیما و بدون هیچ پیشنیازی برای اولین بار در تاریخ شرکت سیسکو، بدون گرفتن مدرک CCNA200-301 اقدام به اخذ مدرک CCNP300-501 کنید ومدرکش هم براتون صادر میشه. این موضوع باعث محبوبیت بیشتر سیسکو در بین طرفدارانش شده.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که قبلا CCNA رو خوندید با تماس با ما میتونید کد تخفیف ۶۰% ثبت نام CCNA200-301 2020 رو دریافت کنید و همین حالا شروع به آموزش خودتون کنید. بیش از ۳۸۰ ویدیوی آموزشی تئوری و عملی محشر در انتظار شماست تا به یکی از معدود متخصصین این رشته جذاب تبدیل بشید!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید